REWAELACYJNA POSTAWA I SREBRNY MEDAL KAROLA NOGANOWICZA ORAZ ÓSME MIEJSCE BARTKA GODLEWSKIEGO NA MISTRZOSTWACH POLSKI JUNIORÓW.

Niedziela, 20 stycznia 2019

Karol Noganowicz Wicemistrzem Polski Juniorów w szpadzie! Bartłomiej Godlewski ósmym szpadzistą!

Wspaniałe wiadomości z Radlina. Aż dwóch szpadzistów Kolejarza Wrocław awansowało do finałowej ósemki Mistrzostw Polski juniorów w szpadzie. Karol Noganowicz po bardzo wyrównanej walce w finale wywalczył srebrny medal!!! Po wygraniu wszystkich walk w eliminacji grupowej Karol przystąpił do walk pucharowych z trzecim rozstawieniem. Pewnie przechodził do kolejnych rund, aby w finale spotkać się z Damianem Michalakiem z Piasta Gliwice. Złoty medal przegrał zaledwie jednym trafieniem. Gratulacje za ten ogromny sukces. Równie dobrze walczył Bartłomiej Godlewski, który w drodze do ćwierćfinału musiał pokonać zawodnika rozstawionego na pierwszej pozycji po eliminacjach. Ósme miejsce to wspaniałe osiągniecie naszego młodego zawodnika. Artur Krzyżyński po zaciętej walce nieznacznie przegrał Bartłomiejem Zbieradą walkę o najlepszą 16 i zajął 27 miejsce. Miłosz Mikołajczak był 40, Adam Chlebik 82, a Karol Rożek 108. W turnieju pań Agata Wróblewska zajęła 57 pozycję. Gratulacje dla zawodników i trenerów!